Pokaz kulinarny
Ustal własne menu i degustuj przygotowane potrawy wraz z Twoimi gośćmi
Warsztat kulinarny
Ustal własne menu i przygotuj je wraz z gośćmi pod okiem profesjonalisty
Poprzedni
Następny

Warsztaty lub pokazy kulinarne dla firm to oferta zarówno dla organizatorów wszelkiego rodzaju wydarzeń jak i zespołów, które organizują firmowe spotkania i poszukują ciekawego sposobu na ich przebieg. Zwieńczeniem każdego wydarzenia jest degustacja, to z kolei doskonała alternatywa dla cateringu. 

Posiadamy sprzęty niezbędne do przeprowadzenia warsztatów plenerowych oraz w różnego rodzaju placówkach. Naszym kucharzem prowadzącym jest Tomasz Borecki – uczestnik VII edycji programu MasterChef Polska, który posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji warsztatów oraz pokazów kulinarnych zarówno tych kameralnych, jak i tych na dużą skalę w Polsce i za granicą. 

Przy większych wydarzeniach z pomocą śpieszą nam również inni kucharze (również uczestnicy różnych edycji programu MasterChef Polska), także kelnerzy oraz pomoc kuchenna z profesjonalnym podejściem do powierzanych zadań. 

Wydarzenia mogą odbywać się w różnych formach:

  •  w formie pokazu – potrawy przygotowane zostają przez samego kucharza,
  •  w formie warsztatu – potrawy przygotowywane wraz z kucharzem.

Podczas wydarzenia gości czeka degustacja przygotowanych potraw.

Jesteśmy elastyczni w zakresie ustalania menu, może to być klasyczna wersja z tematycznym menu jednej kuchni lub dowolnie wybranych dań różnych kuchni oraz ilości potraw. Zarówno kuchnia fusion, jak i tradycyjna nie jest nam obca.  

Menu oraz cały przebieg wydarzeń zawsze dostosowany jest do Państwa potrzeb, wizji zarówno Państwa jak i Państwa klientów. 

Pokaz kulinarny to doskonała alternatywa małego cateringu, która połączy ciekawą atrakcję z niezbędnym elementem wielu wydarzeń – jedzeniem.

Przykładowe kuchnie, z których przygotowujemy menu: 

– meksykańska,
– amerykańska,
– gruzińska,
– włoska,
– staropolska,
– góralska,
– tajska,
– francuska, 
– grecka,
– ramen, 
– sushi,
– owoce morza.

Przeprowadzamy warsztaty i spektakle w firmach i różnego rodzaju ośrodkach rekreacyjnych, podczas spotkań integracyjnych, na szkoleniach, weselach, również wydarzeń plenerowych w języku polskim lub angielskim.

Jeśli jesteś organizatorem wydarzenia dla swojego klienta lub organizujesz je dla siebie albo własnego zespołu, zapraszamy do kontaktu.

Kontakt:

telefoniczny: +48 690 992 353

mailowy: info@kulturapichcenia.pl 

poprzez wiadomość na naszym Facebooku

Close Menu