Warsztaty i pokazy kulinarne

Warsztaty lub pokazy kulinarne to ciekawy sposób na przebieg różnego rodzaju imprez okolicznościowych, takich jak urodziny, wieczory panieńskie, spotkania ze znajomymi.

Prowadzimy wydarzenia plenerowe, a także domowe – jedyne czego potrzebujemy to odrobinę przestrzeni. Zwieńczeniem każdego wydarzenia jest degustacja, która może być interesującą alternatywą dla cateringu.

Kucharzem prowadzącym jest Tomasz Borecki – uczestnik VII edycji programu MasterChef Polska, który od kilku lat zajmuje się prowadzeniem warsztatów i pokazów kulinarnych w Polsce i za granicą. 

Kuchnie,  z których przeprowadzamy warsztaty to: meksykańska, amerykańska, staropolska, góralska, tajska, francuska  grecka, włoska, nie zabrakło również owoców morza, ramenu oraz sushi.

Menu oraz przebieg wydarzenia ustalane są indywidualnie, z uwzgędnieniem Państwa potrzeb. Może to być klasyczna wersja z tematycznym menu jednej kuchni lub dowolnie wybranych dań różnych kuchni. 

Wydarzenia mogą odbywać się w różnych formach:

  • w formie pokazu – potrawy przygotowane zostają przez samego kucharza,
  • w formie warsztatu – potrawy przygotowywane wraz z kucharzem.

Podczas wydarzenia  gości czeka degustacja przygotowanych potraw.

Każde z wydarzeń dostosowujemy do wizji Państwa oraz charakteru wydarzenia. Mogą to być kursy cykliczne, bądź jednorazowe spotkanie.

Przeprowadzamy warsztaty zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Jeśli poszukują Państwo ciekawej atrakcji podczas organizowanego wydarzenia – zapraszamy do kontaktu.

Close Menu