Grupy zorganizowane

Organizujemy warsztaty i wydarzenia skierowane zarówno do osób prywatnych jak i dla firm. Dla dorosłych i dla dzieci. Nasze studio to idealne miejsce na wspólne zdobywanie nowych umiejętności z dużą dawką frajdy!

Organizujemy:
– tematyczne warsztaty kulinarne dla dorosłych i dla dzieci
– pokazy kulinarne i degustacyjne
– firmowe spotkania integracyjne
– imprezy okolicznościowe np: urodziny, rocznice, wieczory panieńskie.
– spotkania integracyjne dla dzieci i młodzieży
– sesje zdjeciowe,
oraz wiele innych.

Zawsze postaramy się dostosować do Waszych indywidualnych potrzeb.

W celu ustalenia szczegółów bardzo prosimy o wiadomość na adres info@kulturapichcenia.pl, lub bezpośrednio w serwisie Facebook.

Aby sprawdzić w jakie sprzęty wyposażone jest studio, zapraszamy do zakładki “O studio” 

Gotowanie to nie tylko pyszne jedzenie i przyjemność wynikająca ze smaku przygotowanych potraw. To także proces przygotowania potraw. W przygotowaniu tych potraw niezbędna może okazać się praca zespołowa. 

Grupy zorganizowane

Wyobraź sobie sytuację, w której na przeciwko siebie stają dwie drużyny, a ich zadaniem jest przygotowanie przepysznych dań w ograniczonym czasie (oczywiście z pomocą instruktora). Jedna osoba w pocie czoła zajmuje się formowaniem makaronu, druga w jak najkrótszym czasie stara się obrać i pokroić warzywa. Trzecia osoba w tym czasie robi co może, aby przygotowany przez nią sos okazał się prawdziwą petardą. Po określonym czasie wszyscy razem wykładają swoje dania na talerze, aby móc popisać się przed drugą grupą tym, co właśnie udało im się przygotować. Uczucie spełnienia po rozpoczęciu degustacji z pewnością będzie towarzyszyć wszystkim uczestnikom grupy zorganizowanej.

Close Menu