O NAS

Tomek w rosole

Prowadzimy warsztaty, pokazy kulinarne dla dzieci oraz dorosłych. To idealna forma spędzenia wolnego czasu przez gotowanie pod okiem profesjonalisty – Tomasza Boreckiego, uczestnika VII edycji programu MasterChef Polska. Kulinarny influencer, miłośnik gotowania i jedzenia. Kocha gotować odkąd pamięta. Jak sam wspomina już jako młody chłopiec zamiast kopać z kolegami w piłkę wolał pomagać mamie i babciom w kuchni. Zostało mu tak do dziś. Prowadzenie warsztatów oraz pokazów kulinarnych było jego marzeniem, które spełnia od kilku lat w polsce i za granicą.

Wspólnie od wielu lat zdobywamy doświadczenie w pracy z dziećmi prowadząc warsztaty kulinarne, także działając jako animatorzy i aktorzy. Graliśmy dla dzieci edukacyjne spektakle teatralne między innymi takie, które pomagały dzieciom w kształtowaniu prawidłowych postaw żywieniowych. Prowadziliśmy imprezy dla dzieci oraz warsztaty o różnej tematyce, nie tylko kulinarne, ale także promujące np. czytanie wśród dzieci.

Przeprowadzamy warsztaty oraz pokazy kulinarne na wszelkiego rodzaju wydarzeniach, takich jak firmowe spotkania integracyjne, wieczory panieńskie, urodziny, wydarzenia plenerowe. Nasza oferta skierowana jest zarówno do organizatorów jak i osób organizujących własne wydarzenie. W naszym zespole możemy znaleźć zarówno pomoc kucharza jak i kelnerów, którzy sprostają większym wydarzeniom. Wszelkie szczegóły zawsze ustalane są indywidualnie do potrzeb naszych klientów.

Close Menu