Warsztaty kulinarne to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. Podczas warsztatów kulinarnych pozyskuje się zarówno wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne. To idealna okazja na poznanie nowych osób, integrację czy spędzenie czasu w gronie znajomych i przyjaciół. Finałem każdych warsztatów jest oczywiście wspólne biesiadowanie przy stole, degustacja przygotowanych dań i wymienianie się swoimi wrażeniami. Wszystko pod okiem profesjonalistów. Jeżeli uważasz, że Twoje umiejętności są niewystarczające aby uczestniczyć w warsztatach kulinarnych, bardzo serdecznie zapraszamy do naszego studio kulinarnego. Obiecujemy, że przygotowane przez Ciebie dania będą na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do sprawdzenia tematyki zajęć na stronie “Kalendarz“.

A może chcesz najpierw poćwiczyć w domu? Zapraszamy na nasz kanał w serwisie  YouTube , gdzie nauczysz się przygotowywać dania oparte na prostych przepisach. Jeżeli poradzisz sobie z przygotowaniem prezentowanych potraw, następnym krokiem w doskonaleniu swoich umiejętności będzie wizyta i uczestnictwo w warsztatach kulinarnych w naszym studio kulinarnym.

Warsztaty kulinarne to nie tylko nauka gotowania, ale także świetna forma spędzania wolnego czasu i świetna alternatywa dla wizyty w restauracji.

Zapraszamy także do sprawdzania naszego Instagrama, gdzie możecie zobaczyć zdjęcia z procesu powstawania naszego studio kulinarnego, przebieg warsztatów kulinarnych oraz pyszne dania przygotowane przez uczestników.

Możecie nas znaleźć także na w serwisie Facebook, gdzie na bieżąco komunikujemy nadchodzące warsztaty kulinarne, publikujemy treści związane z naszym studio kulinarnym, a także zdjęcia potraw przygotowanych w studio.

Close Menu